Vše pod jednou střechou

Rozhodnete-li se uspořádat svůj velký den v Penzionu Na Faře, můžete se spolehnout, že svatba proběhne přesně podle Vašich představ a stane se nezapomenutelným zážitkem pro Vás i Vaše hosty. S ničím si nemusíte dělat starosti, nabízíme dokonalý servis, nadstandardní služby. Obrovskou výhodou je možnost uspořádat svatební obřad přímo na místě v prostorách našeho penzionu. Vaše svatba tak může proběhnout od začátku do konce na jednom místě.

Obřad je možné uskutečnit venku před penzionem na travnaté ploše, ve vnitřních prostorách penzionu na sále (pouze v případě svatby do 30 osob), dále na Obecním úřadě v Dubenci (200m od penzionu). Církevní obřad je také možno uskutečnit v dubeneckém kostele sv. Josefa, hned naproti našemu penzionu.

Pro více informací navštivte matriku na Obecním úřadě v Dubenci a paní matrikářka Vám ráda kostel ukáže a poskytne potřebné informace.

Poplatek OÚ za svatební obřad činí 2000,-Kč.
Kontakt na OÚ Dubenec – matrika: 499 694 272 paní Vobicková

Obřad v kostele svatého Josefa

V dubeneckém kostele, který se nachází hned naproti faře, je možné uskutečnit církevní obřad. Podrobnější informace Vám poskytne paní matrikářka na Obecním úřadě v Dubenci.
Dubenecký kostel sv. Josefa, původně založen r. 1343 a zasvěcen sv. Václavovi, procházel mnohými úpravami až do r.1645, kdy byl Švédy úplně zbořen. Roku 1736 započala stavba nového barokního kostela, ten malými stavebními úpravami a opravami získal dnešní podobu.

Obřad před farou

Zde konaný obřad, s krásným pozadím historického kostela, pod širým nebem, má své kouzlo a neopakovatelnou atmosféru.

Pro tento obřad Vám připravíme:
– stůl s bílým ubrusem pro starostu a matrikářku a pro společný přípitek
– židle s bílými potahy
– je možné využít ozdobenou slavobránu a koberec

Obřad ve společenském sále

V našem společenském sále je možné připravit obřadní místo pro max. 30 osob.

Pro tento obřad připravíme:
– stůl s bílým ubrusem pro starostu a matrikářku a pro společný přípitek
– židle s bílými potahy
– je možné využít ozdobenou slavobránu