Pokoj 1

Nadstandartně vybavený třílůžkový pokoj manželskou postelí a odděleným lůžkem, s možností přistýlky. Pro posezení jsou k dispozici stylová křesílka se stolečkem. Vybaveno vlastním sociálním zařízením, wifi a televizí.

Velikost pokoje 38m2

Pokoj 2

Pokoj přizpůsobený imobilním návštěvníkům včetně velké  bezbariérové koupelny o výměře 10m2.  Je vybaven manželskou a oddělenou postelí, s možností přistýlky. Vybaveno vlastním sociálním zařízením, wifi a televizí.

Velikost pokoje 29m2.

Pokoj 3

Třílůžkový pokoj v prostorech bývalé černé kuchyně jehož dominantou jsou klenuté křížové stropy. Vybaven manželskou a oddělenou postelí a křesílky se stolečkem pro posezení. Vybaveno vlastním sociálním zařízením, wifi a televizí.
Velikost pokoje 30m2.

Pokoj 4

Luxusní třílůžkový pokoj jehož dominantou je kazetová podlaha a štukový ornamentní strop. Vybaven manželskou postelí, jedním odděleným lůžkem, s možností přistýlky a křesly se stolečkem pro posezení v pokoji. Vybaveno vlastním sociálním zařízením, wifi a televizí. 
Velikost pokoje 41m2.

Pokoj 5

Slunný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, členěn na ložnici a předpokoj. Vybaveno vlastním sociálním zařízením, wifi a televizí.

Celková velikost obou pokojů 30m2

Pokoj 6

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky, členěn na ložnici a předpokoj. Vybaveno vlastním sociálním zařízením, wifi a televizí. 

Celková velikost obou pokojů je 30m2

Apartmá

Stylové apartmá s barokními kamny a štukovým ornamentním stropem. V pokoji jedno manželské lůžko s možností přistýlky a posezení v pokoji.  Apartmá doplněno o ložnici s dvěma oddělenými lůžky (pokoj 6), celková plocha apartmá je 70m2.  Vybaveno vlastním sociálním zařízením, wifi a televizí.