penzion na faře

Masáže

Pro perfektní požitek z wellness samozřejmě nesmí chybět ani masáže. V rámci našich služeb si můžete vybrat z následujících typů masáží:

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Jedná se o velice příjemnou a relaxační masáž. Provádí se pomocí uvolňujících i energetizujících hmatů rukou a předloktími.  Má silný  duchovní účinek – pomůže Vám odpoutat se od reality a soustředit se jen na sebe a úplnou relaxaci. 


 

Účinky masáže: 
Dochází k hluboké regeneraci tkání, uvolňují se svalové spazmy, odstraňují se ze svalů toxické usazeniny, upravuje se činnost lymfatického a žilního systému, harmonizuje se nervový systém, zlepšuje se dýchání, trávení a vyprazdňování, zlepšuje se pohyblivost kloubů, dochází k prokrvení kůže, pomáhá léčit neurózu, nespavost migrény, pomáhá uklidňovat stavy zvýšeného psychického napětí a neklidu, zvyšuje energetickou úroveň. 

Cena: 950,- Kč/osoba  45 minut (šíje, záda, nohy)

THAJSKÁ MASÁŽ

je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami není tradiční masáž vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného.  

 

Účinky masáže:
Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží. Dobré efekty má i na panické poruchy a únavový syndrom.

Thajská masáž není vhodná pro čerstvé poúrazové stavy, pacienty s osteoporózou a křečovými žilami. Opatrnost a určitá omezení sestavy jsou nutná u oběhových onemocnění a v těhotenství.

Cena: 950,- Kč/osoba – 45 minut (šíje, záda, nohy )

 

Masáže je potřeba vždy objednat předem na čísle  777 137344.
V případě individálních požadavků Vám vždy musíme zajistit dostupnost maséra a potvrdit!

Masáže můžete též zakoupit jako dárkový poukaz pro své nejbližší